O firmě

Firma PORTICO s.r.o. byla založena v roce 2000 jako společnost, jejíž hlavní směr činnosti je inženýring staveb. Firma si vytkla za cíl zajišťovat zákazníkům komplexní služby v oblasti stavebnictví od stavebního povolení až ke kolaudaci. V průběhu činnosti se ukázala nutnost zajišťovat stavební práce vlastními kapacitami, zvláště z důvodu operativnosti, a firma se proto rozšířila o pracovníky profesí zedník, tesař, lešenář, železář a dalších zajišťujících provádění prací HSV.

Společnost zaměstnává zkušený tým odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti ve stavebnictví, které sahají do počátku 90. let minulého století a prošli stavbami v objemech od několika set tisíc až po stovky milionů korun. Samozřejmostí jsou autorizační zkoušky vedoucích pracovníků v oboru „Pozemní stavby“.

Těžiště působnosti firmy je převážně v Jihomoravském kraji, s úspěchem však již byly realizovány zakázky v Jihočeském, Východočeském a Moravskoslezském kraji a v Praze. Spokojenost zákazníků i ve vzdálenějších regionech prokázala schopnost firmy PORTICO s.r.o. rychle a dynamicky reagovat na přání zákazníků.

Firma PORTICO s.r.o. si zakládá na rychlosti, kvalitě a operativnosti při realizaci zakázek a snaží se, aby slogan „Zákazník vždy na prvním místě“ nebyl jen prázdnou frází. Budeme proto potěšeni, když se na Nás s důvěrou obrátíte, pokud výstavba jakéhokoliv objektu pozemního stavitelství je Váš nejbližší cíl.

Portico, s.r.o.
Táborská 208
615 00 Brno
© 2005 - 2024 Portico, s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. Vytvořil webProgress, s.r.o.